O nas

Generalnym Wykonawcą Osiedla Kociołki jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe MIRTECH, mające swoją siedzibę naprzeciwko Osiedla.

Funkcjonujemy na rynku od 1996 roku, do tej pory świadcząc usługi budowlane w większości dla zamawiających publicznych. Od 2009 roku istniejemy również na rynku sprzedaży materiałów budowlanych. W ramach rozwoju firmy rozszerzyliśmy ofertę o sprzedaż działek budowlanych i budowy domów dla klientów indywidualnych.

Jesteśmy firmą o wyłącznie krajowym kapitale i rodowodzie. Rodzinny charakter firmy sprawia, że w naszej działalności łatwiej nam patrzeć na Państwa potrzeby z podobnej perspektywy. Wiemy zatem, jak istotną rzeczą są kompromisy. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw naszym Partnerom, aby cieszyć się ich zaufaniem i szacunkiem.

Budowane przez nas obiekty i stosowane rozwiązania są zawsze głęboko przemyślane i zapewniają nabywcom wysoki komfort użytkowania i niskie koszty eksploatacji. Nasze osiedle tworzymy tak, by stanowiło ono przyjazną i bezpieczną enklawę dla swoich mieszkańców. Staraliśmy zaplanować je tak, aby na jego terenie znajdowały się wszystkie niezbędne do wygodnego życia urządzenia infrastruktury. Przewidujemy w obrębie naszych inwestycji miejsca na tereny rekreacyjne i place zabaw dla dzieci.

Budujemy głównie w nowoczesnych, ekologicznych i energooszczędnych technologiach, dopasowując je do wymagań i zasobów finansowych klientów. Stosowane przez nas technologie nie zawsze są najtańsze na rynku, ale uważamy, że warto zainwestować trochę więcej, aby potem przez długi czas cieszyć się wysokim komfortem użytkowania i niskimi kosztami eksploatacji.

Naszą dewizą jest satysfakcja Klientów, w której upatrujemy nasz sukces. Chcemy, aby każdy Klient, który się z nami zwiąże miał zawsze możliwość wyboru i nigdy nie poczuł się zawiedziony. Wiemy, czym jest dom i z jakim trudem Państwo na niego pracujecie. Czujemy się zobowiązani, jako Wasi partnerzy w jego budowie, do zachowania szczególnego wyczucia i realizowania prac zgodnie z ustaleniami i wyznaczonym harmonogramem. Chcemy, aby ten trudny okres, jakim jest budowanie domu zawsze kojarzył się Państwu wyłącznie dobrze. A ostateczny efekt inwestycji spełniał Państwa oczekiwania.

Docelowo na Osiedlu powstanie łącznie ponad 200 budynków jednorodzinnych i usługowych.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!