Nasze osiedle pojawiło się w ostatnim odcinku programu „Moje miasto, a w nim…”. Do Brzeźna przyjechała ekipa telewizyjna oraz znany reporter Krzysztof Kuźmicz, który rozmawiał z właścicielem Osiedla Kociołki Mironem Skrzeczkowskim oraz prezesem Stowarzyszenia Kociołki Marcinem Waśko.

Dziennikarz był wręcz zaskoczony świetną lokalizacją naszego osiedla. Bo z „kociołków” szybko dostaniemy się do Piły, Czarnkowa czy Chodzieży. Duże wrażenie zrobiła na nim również sama okolica „Słychać nawet śpiew ptaków” – mówił.

Kolejny atutem „kociołków” jest zaplecze rekreacyjne, które znajduje się tuż przy lesie. Znajdziemy tam siłownie, zbiornik wodny i strefę wypoczynku. Wszystko oczywiście dostępne dla mieszkańców.

Dużym zaskoczeniem dla redaktora Kuźmicza, była również cena oferowanych działek. Za jeden metr kwadratowy zapłacicie u nas tylko 44 złote. W porównaniu do rynku pilskiego, to przynajmniej dwukrotnie niższa cena. A do Piły dojedziemy przecież w niecałe pół godziny.

Pierwszy odcinek został wyemitowany 27 kwietnia w telewizji internetowej Pilska TV oraz telewizji kablowej Vectra TV. Kolejny pojawi się w połowie maja.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!