TO JUŻ OFICJALNIE. NASZE OSIEDLE MA STREFĘ REKREACYJNĄ!

W miniony weekend odbyło się oficjalne otwarcie Centrum Aktywności Wiejskiej Kociołki. To prawdziwe centrum rekreacji, które zadowoli niejednego sportowca. Projekt powstał dzięki staraniom Stowarzyszenia „Kociołki” oraz sponsorów, którzy wsparli inicjatywę (Czarnkowsko – Trzcianecka LGD, Nadnotecka Grupa Rybacka, Gmina Czarnków oraz firmy: Mirtech, Viabud, Multicolor, Jenox)

Na zapleczu znajdziemy m.in. siłownię, miejsce na grilla czy zbiornik wodny, gdzie wędkarze mogą oddać się swojej pasji.


Uroczystego otwarcia obiektu dokonał wójt gminy Czarnków Bolesław Chwarścianek oraz prezes stowarzyszenia „Kociołki” Marcin Waśko.

„To jest obiekt ogólnodostępny – mówił Chwarścianek – dla każdego kto tylko ma ochotę pooddychać świeżym powietrzem, złapać rybkę czy popływać łódką po akwenie”

Podobnie obiekt przedstawił prezes stowarzyszenia.

?„Plaża, boisko do piłki siatkowej, zbiornik wodny czy wiata grillowa. To wszystko jest dostępne dla mieszkańców i turystów. Wiem, że od dawna przyjeżdża tu wiele osób spoza gminy, by usiąść i odpocząć. Taki był nasz cel” dodaje Waśko

Przy okazji oficjalnego otwarcia, na akwenie odbyły się zawody wędkarskie. O miano najlepszego walczyło 20 zawodników. Wygrał Jakub Królski. Na zapleczu pojawili się również rowerzyści z Rowerowej Sekcji Turystycznej z Czarnkowa oraz piechurzy z sekcji Nordic Walking z Lubasza.

?„To wszystko po prostu żyje i staje się powoli prawdziwym miejscem integracji i zabaw dla mieszkańców. Miejmy nadzieję, że będzie się rozwijać dalej. A ja przy okazji zapraszam nie tylko na zaplecze, ale też na nasze osiedle” podsumowuje właściciel Osiedla Kociołki Miron Skrzeczkowski.

Przypomnijmy Osiedle Kociołki obok którego znajduje się zaplecze, oferuje uzbrojone działki i gotowe projekty domów. Miejsce zostało zaprojektowane specjalnie dla ludzi ceniących spokój i bliskość natury. Co ważne osiągnięto to bez oderwania się od miasta. Dotarcie do centrum Czarnkowa zajmuje tylko 10 minut, natomiast do centrum Piły zaledwie 30.


Szybki kontakt!
+
Wyślij!