Signum

 

SIGNUM to dom niezwykle funkcjonalny, komfortowy, o prostej konstrukcji, z garażem dwustanowiskowym, przeznaczony dla 4-5osobowej rodziny. 

Parterowy układ to wygoda i bezpieczeństwo małych dzieci oraz osób starszych. W domu tym projektant położył szczególny nacisk na atrakcyjne doświetlenie. Salon otwiera się na ogród z dwóch stron dużymi przeszkleniami, dzięki czemu zielone otoczenie spełnia rolę żywych obrazów. Mamy tu częściowo zadaszony taras, doskonały do spędzania czasu nawet w bardzo słoneczne dni.

W obu łazienkach oraz w spiżarni zaprojektowano niewielkie okna, a korytarz doświetlono oknami w dachu. Atutami projektu są także: wysoki salon z odkrytą więźbą dachową, sypialnia rodziców z osobną garderobą, przejście z garażu do domu przez wiatrołap oraz zaplecze gospodarcze. Spiżarnię zlokalizowano obok kuchni.

Pomieszczenie gospodarcze może pełnić funkcję składziku lub pralni. Narzędzia ogrodowe, grilla i rowery najlepiej przechowywać w przestronnej kotłowni, z której można wyjść bezpośrednio do ogrodu. Jej wymiary pozwalają na zastosowanie alternatywnego rodzaju ogrzewania.

Z uwagi na zastosowanie w części mieszkalnej tylko lekkich ścianek działowych, wnętrze można łatwo adoptować do indywidualnych potrzeb. 

 

 

 

DO POBRANIA:

 

SIGNUM - KARTA KATALOGOWA

SIGNUM - STANDARD WYKONANIA - WERSJA PODSTAWOWA - w oferowanej cenie

SIGNUM - WIDOKI ELEWACJI - WERSJA PODSTAWOWA - w oferowanej cenie

SIGNUM - RZUT POMIESZCZEŃ - WERSJA PODSTAWOWA - w oferowanej cenie