Borowik

 

BOROWIK, to projekt domu parterowego z użytkowym poddaszem i wbudowanym garażem jednostanowiskowym. Został on zaprojektowany specjalnie dla Osiedla Kociołki. Charakteryzuje się nowoczesną bryłą i stylistyką zewnętrzną oraz modernistyczną propozycją aranżacji wnętrz.

 

Na parterze zlokalizowano część dzienną natomiast na poddaszu wydzielono strefę sypialnianą.

 

Doświetlony pokój dzienny z jadalnią połączony z otwartą kuchnią tworzy strefę wypoczynku dla całej rodziny. Przeszklony wykusz znajdujący się w strefie jadalni doświetla pomieszczenie i powoduje, że ogród "wchodzi" do domu.

 

Borowik może zostać wybudowany w kilku etapach. W pierwszej kolejności można wykończyć wnętrza parteru, co pozwoli na wygodne mieszkanie dla małej rodziny. W miarę potrzeb i możliwości finansowych można przystąpić do zagospodarowania przestronnego poddasza, które można podzielć na mniejsze pomieszczenia lub zachować dużą, jednolitą przestrzeń.

 

Warunki miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oraz fakt zaprojektowania budynku Borowik pod potrzeby Osiedla Kociołki pozwalają z dużą swobodą zmieniać, dostosowywać projekt wyjściowy do indywdualnych potrzeb użytkownika, w tym np. zlikwidować wbudowany garaż a w zamian wybudować garaż wolnostojący.

 

DO POBRANIA:

BOROWIK - KARTA KATALOGOWA

BOROWIK - STANDARD WYKONANIA - WERSJA PODSTAWOWA - w oferowanej cenie

BOROWIK - WIDOKI ELEWACJI - WERSJA PODSTAWOWA - w oferowanej cenie

BOROWIK - RZUTY POMIESZCZEŃ - WERSJA PODSTAWOWA - w oferowanej cenie