Opis Osiedla

Piękne usytuowanie osiedla na terenie wiejskim, pod lasem jak również ekspozycja południowo-zachodnia dla większości działek sprzyja dużemu nasłonecznieniu i walorom krajobrazowym. Popijając poranną kawę na tarasie swego domu będziecie mogli Państwo słuchać śpiewu ptaków, oddychać świeżym powietrzem i podziwiać szczególnie piękne w naszej okolicy wschody słońca.

 

Niewątpliwym atutem jest łagodna atmosfera podmiejskiej ciszy i codziennego obcowania z przyrodą przy jednoczesnej bliskości Czarnkowa.

 

Malownicze tereny spacerowe i krzyżujące się turystyczne szlaki rowerowe Puszczy Noteckiej stwarzają dogodne warunki dla wypoczynku o zróżnicowanym poziomie aktywności i intensywności, dla spędzania wolnego czasu niezależnie od pory roku i wieku. Okoliczne lasy obfitują w bogactwa runa leśnego, a w szczególności grzyby i jagody.

 

Osiedle zaprojektowaliśmy z myślą o ludziach ceniących komfort, przestrzeń i kontakt z otoczeniem. Udało nam się osiągnąć bardzo funkcjonalny układ przestrzenny działek (działki wielkości od 1000-2000 m2), z możliwością ich indywidualnej aranżacji. Obszar mieszkalny osiedla jest miejscem spokojnego wypoczynku. Oddzieliliśmy go od intensywnego ruchu kołowego (droga wojewódzka nr 182) strefą zieleni.

 

Teren Osiedla zostanie w pełni zagospodarowany. Oprócz części mieszkalnej przewidzieliśmy obszar rekreacyjny (plac zabaw, boisko, zaplecze rekreacyjne usytuowane pod lasem, w odległości ok 300 m od Osiedla - rozpoczęto już prace związane z budową zaplecza - szczegóły) oraz strefę mieszkalno-usługową.

 

W pierwszym etapie inwestycji oddajemy w ofercie 26 działek budowlanych przewidzianych pod zabudowę mieszkaniową, jednorodzinną wraz z możliwością budowy przez nas domu wg jednego z kilku proponowanych przez nas projektów, dopasowanych do różnych potrzeb użytkowników.

 

Każda oddawana do sprzedaży działka wyposażona jest w przyłącze energetyczne (wykupione 10 kW mocy przyłączeniowej) oraz przyłącze wodociągowe. 

 

Osiedle usytuowane jest na gruntach niewysadzionowych (sprzyjające warunki geotechniczne dla posadowienie budynków). Na terenie Osiedla występują bardzo korzystne warunki wodne (niski poziom wód gruntowych umożliwiający eksploatację przydomowych oczyszczalni ścieków).